MÖBLER / Skåp & hyllor / Stringhylla 9614068
*
nr 961 4068
Stringhylla
6 hyllplan
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:39:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 18:05:57
1
600 kr
6/5 20:07:50
2
1.000 kr
11/5 19:02:09
3
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 19:07
-
8019 Bokhylla
John Kandell (1925-1991), Sverige. "Pilaster". Käl..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:06
-
8244 Bokhylleskåp
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Laserat. Bredd..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 19:18
-
8334 Bokhyllesystem
Pira, Teak. Djup: ca 40 cm, nyckel
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:16
-
9309 Cake stand
Bordsmodell, metall, (saknar tallrikar). Höjd: 59 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:34
-
9294 Etagehylla
1800-tal, svarvade ben, tre hyllplan, mahogny, 37x..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:08
*
Stringhylla
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4068
Stringhylla
6 hyllplan
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 18:05:57 | 1 | 600 kr |
6/5 20:07:50 | 2 | 1.000 kr |
11/5 19:02:09 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 19:07 -
8019 Bokhylla
John Kandell (1925-1991), Sverige. "Pilaster". Käl..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:06 -
8244 Bokhylleskåp
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Laserat. Bredd..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 19:18
-
8334 Bokhyllesystem
Pira, Teak. Djup: ca 40 cm, nyckel
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:16 -
9309 Cake stand
Bordsmodell, metall, (saknar tallrikar). Höjd: 59 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:34 -
9294 Etagehylla
1800-tal, svarvade ben, tre hyllplan, mahogny, 37x..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:08